X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيدhix8 - تاثیر تندی بر کاهش فشار خون

hix8 - تاثیر تندی بر کاهش فشار خون

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 43
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 2
» بازديد ماه : 49
» بازديد سال : 105
» بازديد کل : 105
» اعضا : 0
» مطالب : 30

تاثیر تندی بر کاهش فشار خون


تاریخ انتشار پست : 1396/3/30 بازدید : 0

احتمالاً متعجب خواهید شد اگر بدانید با چه روش ساده ای می توان مضرات نمک در غذا را دفع کرد. بر اساس نتایج به دست آمده از آخرین تحقیقات انجام شده، خوردن غذای تند تأثیر به سزایی در از بین بردن تبعات مصرف نمک مانند پرفشاری خون دارد. جالب اینجاست، افراد علاقه مند به این طعم غذایی تمایل کمتری به مصرف نمک دارند؛ چراکه تندی مانند یک حقه عمل می کند باعث می شود مغز نیاز کمتری به این ماده غذایی داشته باشد.

نتیجه این فرایند، کاهش پر فشاری خون، کم شدن خطر بیماری ها ی یا سکته قلبی و در نهایت سکته مغزی است. این در شرایطی است که در حال حاضر، افزایش فشار خون یکی از شایع ترین بیماری ها در سراسر جهان است؛ بیماری که به دلیل تبعات بیشمار خود حتی خطر مرگ را نیز به دنبال دارد. به همین دلیل، کم کردن تدریجی نمک به عنوان یک عامل بسیار اثرگذار در ابتلا به این مشکل یک امر حیاتی است.

اکنون به نظر می رسد، فلفل و طعم تند می تواند جایگزین خوبی برای نمک باشد؛ چراکه غذاهایی با این طعم دقیقاً همان نقطه ای از مغز را تحریک می کنند که در اثر خوردن نمک فعال می شود. بنابراین، غذاهای تند این قابیلت را دارند که نیاز جسمانی انسان به نمک را مرتفع سازند. به همین دلیل، افراد علاقه مند به طعم تند کمتر از دیگران به پرفشاری خون و حتی سکته دچار می شوند.

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد